Čo je fototerpia?

Fototerapia (alebo aj Led fototerapia), známa ako „Magic light“ zázračné svetlo, je klinicky dokázaná neinvazívna terapia, ktorá efektívne regeneruje  a omladzuje pleť, urýchľuje hojenie a má protizápalové účinky. Pri fototerapii sa využívajú Led svetelné fotóny, ktoré stimulujú hlbšie vrstvy pokožky v určitej vlnovej dĺžke a farbe v závislosti od kožného problému. Je výbornou  kombináciou s inými  estetickými procedúrami.

 

V Estetickom Salóne Ivett využívame tri druhy svetla:

1. Červené fotónové svetlo

Vlnová dĺžka 630nm-dochádza k stimulácii kožných buniek na tvári a skalpe. Dochádza k tvorbe nového kolagénu a elastínu, zlepšenie celkového vzhľadu pleti, zastavuje vypadávanie vlasov a zlepšuje kvalitu vlasov./Zmierňuje Rosaceu, Psoriázu, Pigmentáciu/ Umožňuje vysokoúčinné prenikanie bioaktívnych látok do kože.

 

2. Modré fotónové svetlo

Vlnová dĺžka 415nm-baktericídny účinok – má schopnosti likvidovať baktérie spôsobujúcich akné – Propionibacterium Acnes  bez poškodenia okolitého tkaniva.Okrem toho zvyšuje vlastné reparačné mechanizmy, čím sa zlepšuje kvality

kože, vlasov a nechtov.

 

3. Fialové fotónové svetlo

Vlnová dĺžka 420nm- je kombináciou červeného a modrého svetla teda aj kombináciou efektu oboch svetiel.

 

Kontraindikácie:

  • Tehotenstvo a dojčenie
  • Cancerózne ochorenia kože
  • Pacemaker
  • Používanie  fotosenzitívnych liekov
Zhrnutie
Kozmetická procedúra
Kozmetická procedúra
Kozmetická procedúra
Estetický Salón Ivett
Estetický Salón Ivett,
Matice Slovenskej 27,Prievidza,Trenčiansky kraj-97101,
Telephone No.0944 420 375
Oblasť
Slovensko
Popis
Led svetelné fotóny stimulujú hlbšie vrstvy pokožky v určitej vlnovej dĺžke a farbe v závislosti od kožného problému. Je výbornou kombináciou s inými estetickými procedúrami.

Zdieľať článok

×

Make an appointment and we’ll contact you.